PRVOTŘÍDNÍ PÉČE

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE

 

Bezbolestná liposukce podtlakovou rázovou vlnou (kavitace)

- zeštíhlete jemně a šetrně

Neinvazivní lipolýza Niode vacu III :

Neinvazivní liposukce podtlakovou rázovou vlnou je nekrvavé a bezbolestné odstranění nadbytečné tukové tkáně v podkoží vysokovýkonným podtlakovým a rázovým přístrojem Niode vacu III. V současnosti jde stále o jediný přístroj s reálně prokázaným účinkem na skutečné rozpouštění (tzv. emulzifikaci) tukové tkáně. Pozor: tuto vědecky a klinicky ověřenou technologii nelze, prosím, zaměňovat s nízkovýkonnými ultrazvukovými stroji a s běžnými radiofrekvenčními přístroji které jsou určené pouze k ovlivnění celulitidy, případně k tonizaci ochablé kůže a samotné tukové buňky nemají šanci rozbít. Nejde o pouhé "vypuštění vody" (přesněji tkáňového moku) ze zásobní tukové tkáně. V příslušné podkožní vrstvě jsou po výkonu na našem přístroji tukové buňky vakuovými rázy zničeny a díky předcházejícímu pročištění lymfatického systému i odvedeny do krevního oběhu a použity, jako zdroj energie pro látkovou výměnu. V žádném případě se rovněž nejedná o invazivní a potenciálně rizikovou injekční "cholinovou" lipolýzu!

Během neinvazivní liposukce podtlakovou rázovou vlnou nedochází k porušení integrity kůže. Ošetřením cílenými vakuovými rázovými vlnami jsou zásobní tukové buňky rozbity přibližně v hloubce 1 - 2 cm pod kožním povrchem. Uvolněný zásobní tuk je potom přirozenou cestou postupně dopraven mízními cévami do krevního oběhu, následně zpracován játry a využit jako přirozený zdroj energie pro látkovou výměnu. Tento proces trvá celkem 3-4 týdny od neinvazivní liposukce. Pozor: uvolněný zásobní tuk se opravdu nevylučuje z těla ven močí ani jiným způsobem, fyziologicky to rozhodně není možné, je to úplný nesmysl. Obsah rozbitých tukových buněk se musí "spálit" v procesech látkové výměny. Po liposukci je proto nutné na 3 týdny omezit jídla s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou, vhodná je i lehká aerobní tělesná zátěž (zásobní tuk uvolněný podtlakovou rázovou lipolýzou se musí zmetabolizovat). Neinvazivní liposukce neslouží k léčbě obezity (zde je nutná také trvalá změna stravovacích a pohybových návyků), velmi účinně však tvaruje postavu. Ovlivňuje tukové polštáře tam, kde přirozené metody selhávají a nevedou k odstranění lokalizovaného nahromadění tuku.

Pokud je podkožní tuková vrstva silnější, je možné uskutečnit neinvazivní liposukci opakovaně, nejdříve však po 3 dnech od předchozí lipolýzy. Dřívější ošetření neinvazivní liposukcí nemá význam, rázy by byly zacíleny do tuku již rozpuštěného a zatím nevstřebaného!

Hlavní výhody neinvazivní liposukce podtlakovou rázovou vlnou: 1. tuk se odbourává pouze v oblastech, kde je pro klienta nežádoucí (neinvazivní liposukcí získá tělo souměrné tvary),

 2. časově nenáročný výkon, bez nutnosti hospitalizace,

 3. není zapotřebí chirurgických nástrojů (bez jehel a skalpelu),

 4. nedochází ke krvácení, nevznikají modřiny, nerovnosti a jizvy,

 5. ošetření je příjemné, není třeba místní ani celkové anestézie ("narkózy"),

 6. po lipolýze podtlakovou rázovou vlnou není nutné nosit speciální stahovací prádlo,

 7. úbytek tukových buněk v ošetřené oblasti je trvalý, nové se zde již nevytvoří,

 8. neinvazivní liposukce ultrazvukem přináší jen minimální zdravotní rizika (nutné je vyloučit pouze pacienty s těžkou poruchou jater, s kardiostimulátorem, se špatně léčenou cukrovkou aj. metabolickými poruchami), poruchou srážlivosti krve

 9. proti chirurgické liposukci je nezanedbatelná finanční úspora (neplatíte operační sál, anesteziologa ani kompresní prádlo),

 10. není nutná žádná speciální příprava, jen 24 hodin před neinvazivní liposukcí podtlakovou rázovou vlnou není vhodné protírat kůži pleťovým mlékem ani krémem a dostatečně pít. V den ošetření je vhodné v dané oblasti odstranit všechny přítomné chloupky.

   

Cena jednoho ošetření : • neinvazivní liposukce podtlakovou rázovou vlnou jedné oblasti (orientačně do průměru 30 cm, např. břicho, zadeček... ) nebo dvou párových oblastí (každá cca 15-20 cm v průměru, např. boky, bedra, stehna) : 900 Kč / 90 minut

   

 • výkonu neinvazivní liposukce podtlakovou vlnou musí vždy předcházet lymfatická drenáž, která v sobě zahrnuje tři ošetření lymfatického systému : 1. ošetření : pročištění a aktivace lymfatického systému : CENA : 900 Kč / 90 minut, 2. a 3. ošetření : CENA : 600 Kč / 60 minut.

   

 • v ceně ošetření je vstupní vyšetření a kontrola výsledků neinvazivní liposukce po výkonu

   

 • pro zesílení účinku ošetření (asi o 40%) dále nabízíme : skořicový nebo břečťanový zábal (aplikuje se po výkonu), CENA : 140,-Kč (30 minut) nebo suchou uhličitou koupel BIOPLUS, CENA : 200,-Kč (50 minut)

   Ceny platné od 1.7. 2011 do 31.8.2011Před a po ošetření :

Právě jste podstoupili neinvazivní a bezpečné ošetření lymfatického systému nebo pulzní a podtlakovou kavitaci . První tři aplikace slouží pro aktivaci lymfatického systému a detoxikaci organismu. Další aplikace jsou schopné řešit již vaše zdravotní nebo kosmetické požadavky (pulzní a podtlaková kavitace...). Váš terapeut s vámi sestaví individuální terapeutický plán pro vaši maximální spokojenost.

Doporučený režim před a po ošetření lymfatického systému

nebo pulzní a podtlakové kavitaci :Před všemi typy zákroků v našem centru doporučujeme následující režimová opatření. Naše doporučení dodržujte den před zákrokem, v den zákroku a následně alespoň 3-4 týdny po ošetření. Dosáhnete tím optimálních výsledků.

Hodně pít

Dostatečný pitný režim je důležitý ke správnému fungování lymfatického systému. Při dehydrataci se zvyšuje viskozita krve, klesá produkce lymfy a lymfatický systém se zpomalí. Doporučujeme alespoň 2,5 litru neslazených neperlivých vod v den před zákrokem, a také v den zákroku. Stejný pitný režim je pak důležitý i několik dní po ošetření (alespoň 3-4 dny, kdy jsou postupně vyplavovány uvolněné tuky). Nedoporučujeme pít ovocné džusy a slazené vody (mají vysoký obsah cukru= zvýšený energetický příjem). Minerálky pijte pouze v omezené míře. Je také vhodné vyhnout se kávě a silným čajům (černý, zelený) - odvodňují organismus. Žádoucí jsou naopak bylinkové čaje na podporu lymfatického systému. Velmi nevhodný je alkohol, dehydratuje organismus, a také zatěžuje játra, která metabolizují tuky uvolněné při zákroku (beta-oxidace mastných kyselin). Pokud si dáte skleničku alkoholu nebo šálek kávy, je nutné zvýšit přísun obyčejné vody.

Nekouřit

Látky obsažené v cigaretách vedou k vazokonstrikci (zúžení cév) a zpomalení lymfatického oběhu.

Omezit těžká mastná jídla

Po hloubkové lymfatické drenáži jejímž cílem je zejména redukce váhy je vhodné vyhnout se jednak tučným, ale i velmi sladkým jídlům. Z důvodu, aby tělo jako zdroj energie využívalo hlavně tuky uvolněné při zákroku a došlo tak k jejich zmetabolizování. Dva dny po zákroku se nedoporučuje jíst maso (bílkoviny na sebe vážou tuky).

Zvýšit fyzickou aktivitu

Především se doporučuje aerobní cvičení. Vhodné jsou procházky, pohyb zejména lýtkových svalů pomáhá toku lymfy.Děkujeme za vaši důvěru a doporučení. Jsme připraveni udělat vše pro vaši spokojenost.

 

za kolektiv FYZIO - MED

Bc. Martina FrancováBc. F r a n c o v á M a r t i n a, cert. MDT
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one